Різдвяний подарунок встиг приготувати для тернополян талановитий митець, поет-пісняр, казкар, лірик і прозаїк, журналіст і заслужений діяч естрадного мистецтва України Сергій Сірий. На період новорічно-різдвяних свят припадає сороковий день, відколи відомий тернополянин відійшов у вічність.
Тернополяни можуть насолоджуватись двома новими піснями Сергія Сірого. На слова і музику тернопільського поета-пісняра опублікували різдвяні твори – «Різдвяна зірка» та «Різдво у серці».
Тексти розповідають про Різдво, яке сходить зорею у кожному серці та Різдвяну зірку, яка зветься дивом.
Він залишив краянам свій останній різдвяний і прощальний подарунок – власноруч створив відео на тексти своїх пісень «Різдвяна зірка» (слова і музика Сергія Сірого, виконання Аліни Овчіннікової) та «Різдво в серці» (музика і виконання Юлії Шпинди-Малик). Ролики вже зайняли помітне місце в українському музичному просторі, оскільки ставали переможцями не одного іменитого пісенного конкурсу, після оприлюднення їх на каналі Youtube. Сергій Сірий востаннє звернувся до тернополян з такими словами:
«Спить у заметах сніг, А на деревах – іній.
Тихо із неба лине Ангелів щирий сміх.
Радісно небесам, Бо саме в ніч Різдвяну
Сходить зоря жадана – Щастя дарує нам»
Джерело інформації: https://cdbter.blogspot.com/p/blog-page_17.html
"Різдвяна зірка" - Слова і музика Сергія Сірого. Аранжування Сергія Степаніва. Виконує Аліна Овчинікова. https://www.youtube.com/watch?v=oxSI7KG1pds
"Різдво в серці" - Слова Сергія Сірого. Музика і виконання Юлії Шпиндик-Малик. https://www.youtube.com/watch?v=qc7Bu8P-UMA
"Чарівне Різдво" - Слова Сергія Сірого. Музика і аранжування Юрія Крохіна. Виконує Марта Коцур. Автор кліпу - Наталка Денис. https://www.youtube.com/watch?v=YRwn7qV9Yd
P.S. Сергій Сірий лауреат конкурсу "Коронація слова" у номінації "Пісенна лірика для дітей" за тексти пісень "Домовик-домовичяок" (2014), "Бім і Кеті" (2016). Бібліотека - Центр Коронації Слова пропонує своїм реальним та віртуальним читачам віднайти "Різдво у серці"та запалити свою"Різдвяну зірку" аби вповні насолодитися незабутніми митями "Чарівного Різдва".
Хай поруч з вами будуть ваші рідні!
Коли приходить Святий Миколай душа чекає чудес та оновлень. У цей день хочеться огорнутися святістю, подарувати комусь диво, насолодитися запахом мандарин та солодощів... Це свято улюблене для дітвори! Напевне, неперевершене воно і для першокласників ЗОШ№20, які сьогодні прийшли до бібліотеки на чародій-вечір "У шапці-невидимці Миколай несе гостинці". Гостинців було багато: проникливе Боже Слово від настоятеля молодіжної церкви Покрови Пресвятої Богородиці о. Олега Харишина; щирі римовані рядочки про Святого Угодника від маленьких читачів; підготовлена програма від кл. керівника Пасічник М. П. А ще, книжкові виставки, ігри, пісні, і, звичайно ж, солодкі лакоминки.
...Миколай Чудотворець знає, як творити небувалі справи і у Вас сьогодні також обов'язково буде Казка! Лишень вірте!!!
Сучасний світ неможливо уявити без ІТ технологій. Але Інтернет - це не лише віртуально-ігрове дозвілля, Інтернет - це безмежні можливості для навчання.
Тож раді повідомити, що всеукраїнська мережа безкоштовних волонтерських клубів кодування Сode Club UA докотилась і до нашої бібліотеки.
Веселі та креативні заняття для дітей відбуваються щосуботи!
Стартуємо об 12.00 год!
Раді бачити кожного!
пʼятниця, 1 грудня 2017 р.
30 листопада на базі бібліотеки-філії №4 для дітей - Центру Коронації Слова відбувся ДЕНЬ
ПРОФЕСІЙНОГО СПІЛКУВАННЯ «СУТНІСТЬІОСОБЛИВОСТІПРОЦЕСУФОРМУВАННЯІМІДЖУ БІБЛІОТЕКВСУЧАСНОМУІНФОРМАЦІЙНОМУПРОСТОРІ»
Програма проведення
9.30-Відкриття семінару –виступ «Нові тенденції та пріоритети
діяльності бібліотек Тернопільської ЦБС в контекстіСтратегіїрозвитку бібліотечної справи до 2025 року в Україні «Якісні зміни
бібліотек задля забезпечення сталого
розвитку України”
-директор ЦБС Козелко С.С.
10.30-Консультація «Сучасна бібліотек@-
сучасні сфери –сучасні послуги»
- заст.директора Н. Швець
11.0Мультмедійна
презентація « Традиційні та інноваційні форми
інформаційно-бібліографічного обслуговування»
–пров. бібліографО.Будзанівська
11.45- Кава- брейк
12.30- Захід від бібліотеки-філії №4 для дітей –Коронації слова
Шановні колеги! Ми вдячні вам за візит. За можливість поспілкуватися і обмінятися досвідом, за інформативність і професійні шпаргалки, за тепле щире слово і щирі усмішки. За нагоду бути разом! Бажаємо вам натхнення, творчих імпульсів, позитивного настрою, силу-силенну читачів і шаленного успіху!
пʼятниця, 24 листопада 2017 р.
Сьогодні в бібліотеку на перше знайомство з книгозбірнею завітали "поважні" читачі. Маленька, рожевощока дітвора, яка ще захоплено гортає ілюстрованого "Колобка" і "Кота у чоботях", яка ще сприймає світ як велике чудо, залюбки читала віршики, розгадували загадки, співали пісеньки...
Дорогий дошкільний навчальний заклад №22, заходьте до нас ще!
Напередодні Дня української писемності та мови наші читачі, актори лялькового театру "Книга і лялька" (студенти технічного коледжу) підготували подарунок. Найоригінальніший подарунок для бібліотеки - презентація власної художньої самодіяльності. "Українська народна казка поруч!" - переконували студенти першокласників ТНВК №28. "Новоспечені" маленькі учні виявилися дуже цікавими і вдячними слухачами. Вони уважно слухали кожне слово бібліотечного уроку, активно спілкувалися і обіцяли частенько приходити до нас у гості. А ще, у такому ж складі, домовились зустрітися на прем`єрі української народної казки "Коза-Дереза"
Осінній понеділок у файному місті розпочався з листопадової мряки...
Робочий тиждень у бібліотеці - Центрі Коронації Слова стартував "класнюче".
До нас завітала харизматична дівчина, талановита львівянка, лауреат міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова", авторка неймовірного роману для підлітків "Сіль для моря, або білий кит" - Анастасія Нікуліна. Презентація цього вже "нашумілого" роману-бурі зібрала рекордну кількість читачів, яких змогла помістити наша бібліотека. Учні ЗОШ№11, учні ЗОШ№20, студенти Технічного коледжу "нашорошуючи вуха" слухали цікаві оповідки п. Анастасії та модератора зустрічі - Ірини Мацко.
Про що говорили?
Про усе на світі: про перші невдачі і перші успіхи, про неформалів і паркур, про зневіру і кохання, про романтиків і прагматиків, про сенс життя і білих китів.
А ще, гадали на новенькій книжці, ділилися досвідом, сміялися і мріяли...
Творчі будні молодих і непосидючих, цікавих і талановитих, натхненних і непересічних студентів технічного коледжу.
В об`єктиві - підготовка до презентації лялькової вистави "Попурі українських народних казок"
Очікуємо на прем`єру!
Заходьте до нас!
З нами весело!
Сьогодні в Тернопільській міській бібліотеці-філії №4 для дітей -
ЦЕНТРІ КОРОНАЦІЇ СЛОВА відбулось засідання обласних методичних секцій
викладачів зарубіжної літератури і
художньої культури професійно-технічних навчальних закладів. Бібліотека
запропонувала учасникам обласного семінару інформаційно-насичений план
роботи. Про співпрацю бібліотеки з навчальними закладами, про діяльність
і здобутки, про перспективи розвитку бібліотеки розповіла присутнім
зав.бібліотекою - Ольга Коненко. З музичними творами зарубіжних
композиторів знайомили викладачі музичної школи№2 Мар`яна Фок та
Володимир Веніславський. Про традиції та новаторство в сучасній
зарубіжній літературі говорила відома тернопільська
письменниця-перекладач Ірина Бондаренко. Також гостей очікувала
презентація нових надходжень зарубіжної літератури від книжкового
видавництва "Навчальна книга "Богдан"; творча зустріч з членом НСПУ і
НСЖУ, лауреатом та дипломантом багатьох всеукраїнських та міжнародних
конкурсів Валентиною Семеняк та творча лабораторія від талановитого
художника, ілюстратора, фольклориста, викладача Тернопільської міської
художньої школи Миколи Дмітруха.
Осінь - це диво, яке малює і розмальовує горизонти усіма можливими строкато-жовтувато-червоно-коричневими кольорами.
Ольга Атаманчук - це також диво. Літературне. Бо ця талановита письменниця володіє неймовірним магнетизмом слова. В цьому могли переконатися третьокласники ЗОШ№19, які завітали до нас на літературну ігротеку "Творчими осінніми маршрутами" і разом з пані Олею поринули у казково-віршований світ добра, загадок, римованих витівок і, навіть, паперових орігамі.